Hesapmarketim.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

S.S.S

 1. Size güvenebilir miyim?
  Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.Hiç bir sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan yüzlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır. Dileğen müşterilerimiz Hesapmarketim Destek hattından bizlere ulaşabilir. 

 2. Hesaplar neden bu kadar ucuz?
  Oyunlar ‘’Account’’ olarak satıldığı için fiyatları uygundur.

 3. Hesapların Gizli sorusu ve mail adresleri değiştirilebiliniyor mu?
  Fortnite hesaplarında sadece şifre değiştirilebilir.Şifre değişimi dışına yapılan bütün işlemlerden alıcı sorumludur.

 4. Garanti Var mı ?
  Hesapların hepsinin 1 hafta garantisi mevcut.1 hafta içinde sorun yaşamanız halinde ''Canlı Destek'' üzerinden bizimle iletişime geçebilir destek alabilirsiniz.

 5. Nasıl ödeme yapabilirim ?
  Oyun içerik bölümünde ‘’Satın Al’’ butonuna basarak, Kradi Kartı,İninal,Hesap Kartı, veya benzer kartlardan oyunları satın alabilirsiniz. Satın Alma işlemini Havale/EFT ile yapmak isteyen müşterilerimiz. Canlı Destek’ten yardım alabilirler.

 6. Ürün ne zaman teslim edilir ?
  Kredi Kartı, İninal, ATM Para yatırma, Havale, EFT ödemeleriniz anında onaylanmaktadır. Satın aldığınız oyunlar beklemenize gerek kalmadan teslim edilir.

 7. İstediğim oyun sitenizde mevcut değil ?
  Lütfen ‘’Canlı Destek’’ birimi ile iletişime geçin istediğiniz oyunu belirtin.

 8. Toplu alımlarda indirim mevcut mu ?
  Fiyatlarımız standarttır. Fakat 1 den çok oyun alıcak kullanıcılarımıza, Bron,Silver veya Gold Paket önermekteyiz.Fortnite içinde avantajlı paketimiz mevcut.